Diestsesteenweg 601, 3202 Rillaar

(Terrein hondenschool "De Blaffers, tegenover Tuincentrum Verstreken)

PROGRAMMA


In de voormiddag:


Bouvierwandeling van ± 8 km. - vertrek 10u00
Mogelijkheid tot deelname aan de socialisatietest.  Alle info bij l.vandezande@gmail.com - Tel.: +32 (0)472/183 218.

Vanaf 13u00:

Enkele demonstraties met ons geliefd ras

Mogelijkheid om uw hond te laten keuren op exterieur met schriftelijk verslag door Albert de Zwaan "Kennel Off Soeranda's Home" (NL).  Inschrijvingen naar info@bouvierdag.be of patrick@bouv.be met vermelding van: naam van de hond, geslacht, geboortedatum, stamboomnummer, eigenaar.  
Voor deze keuring vragen wij 7 € over te schrijven op BE03 9734 4736 9084 met vermelding naam hond en eigenaar.

Funcompetitie voor de combinatie baas-bouvier.


Wij vragen wel dat elke bezoekende Bouvier wordt aangemeld (gratis) zodat we voor voldoende aandenkens kunnen zorgen en dit ongeacht of hij/zij deelneemt aan de exterieurkeuring.  Belangrijk om te vermelden is de leeftijd van uw Bouvier.  Dit kan op info@bouvierdag.be of patrick@bouv.be.

Uiterste aanmelddatum: 30 juli 2024

ONZE SPONSORS


Wegenwerken Nijs: https://bvbanijs.be 

Royal Canin: https://www.royalcanin.com/be/nl_be

Disztlse Dakwerken Averbode: http://disztlsedakwerken.be/

Dagbladhandel De Noene Averbode: 013/443 530

Fotograaf Karl Donvil: http://www.123dog.net/

Smart Site Solutions (Rashondenonline): https://www.rashondenonline.be/

Mandy's Hobbydeco: https://www.facebook.com/groups/938012437075394/

Jean Peau: https://www.jeanpeau.com/

Partylicious: https://www.partylicious.be/

Daems Zakenkantoor: https://www.daemszakenkantoor.be/nl-be

Hubo - https://www.hubo.be/nl/

Boomy hondenkoekjes - https://boomy.be/

Horta Rillaar - Website

Delcon Petfood: https://delconpetfood.com/

Halters & Collars: https://www.facebook.com/HaltersandCollars/ - https://www.halters-collars.be/

Mijten Diervoerders Bekkevoort - https://www.mijten.be/

Ramen & Deuren Vandebroek (Deurne-Diest) - https://www.vandebroekluc.be/

Bichon Frisékennel From Little Bips: https://www.bichon-frise-fromlittlebips.com/

Cane Sano: https://www.canesano.be/

ORGANISATIE


Belordeal Bouviers
www.bouv.be

Bouvier For Life
www.bouvierforlife.be

Bouviers van het Gieldré Hof
gieldre.hof@telenet.be

Bouvierkennel De Hagelandse Vuilbaard
www.dehagelandsevuilbaard.be

Hof ter Herrebeke
holsbeeks.ludo@gmail.com

Am Beau Bouviers
www.bouvierpup.be

Bouviers Van Herbrices Hof
krisritello@gmail.com

© Bouvierdag - Webdesign: Dogsite.be